Piešťanský fotoklub

Od jesene 2005 sa vo Frapperii KURSALON začali, z iniciatívy niekoľkých bývalých členov Fotoklubu pri Mestskom kultúrnom stredisku v Piešťanoch, schádzať piešťanskí priaznivci dobrej fotografie. Piešťanský fotoklub je občianskym združením priateľov dobrej fotografie, ktorí sa verejnosti prezentovali prvou spoločnou výstavou „Znovuzrodenie piešťanského fotoklubu“ vo Frapperii KURSALON v apríli 2006.

Toto združenie sa v svojej činnosti čiastočne snaží nadviazať na aktivity Fotoklubu pri MsKS, ktorý zanikol v roku 1993, ale vychádza aj z poznania súčasnej činnosti iných fotoklubov. Okrem spoločných klubových výstav vo Frapperii KURSALON vystavujú členovia fotoklubu, víťazi súťaží organizovaných Piešťanským fotoklubom a i iných hostí.

 

Fotoklub sa pravidelne stretáva vo Frapperii KURSALON v každý druhý utorok (pozri Program). Na svojich stretnutiach členovia zväčša diskutujú nad svojimi novými fotografiami v papierovej, alebo elektronickej podobe. Stretnutia sú otvorené aj novým záujemcom, ktorí maju radi fotografiu a neboja sa svoje kreatívne fotografie ukázať aj iným fotografom, alebo sa chcú len tak oboznámiť s tým, čo sa v piešťanskej fotografii pripravuje.

Do stránok fotoklubu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *